Agencja Artystyczna ADC
Marcin Siegieńczuk

Marcin Siegieńczuk – jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, jednoczesnie założycielem, wokalistą, autorem muzyki i tekstów.

Olbrzymią popularność przyniósł mu wydany w 1999r utwór "Ciało do ciała".

Utrzymał on wysoką lokatę na liście przebojów Szczęśliwej Siódemki, został uznany Mega Hitem Lata '99 a także został włączony do dziesiątki Milenijnych Hitów Polskiej Muzyki Tanecznej. Natomiast za piosenkę "Jedna noc to za mało" otrzymał Nagrodę Dla Najlepszego Debiutu '99.

Kolejny utwór "Na sercu rany" okazał się jednym z największych hitów 2001r. W tym samym roku Marcin wystąpił na Festiwalu Muzyki Dance w Opolu, gdzie zdobył Nagrodę jako Najlepszy Wykonawca Muzyki Tanecznej.

W kwietniu 2002r ukazał się album "… nie mydło, … nie granat". Największym przebojem z tego wydawnictwa a także Hitem Lata 2002r jest "Sąsiadka".
Następnie na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie Za swój koncert Marcin uzyskał najwyższe wyróżnienie - Nagrodę Grand Prix.
Pod koniec kwietnia 2003 wydał kolejną płytę: "Gdzie strona - tam żona". Zawarte na tej płycie nagranie "Hej, dobry DJ" cieszy się popularnością w krajowych i zagranicznych dyskotekach.

W 2004 roku Marcin Siegieńczuk na ostródzkim Festiwalu Muzyki Tanecznej został uznany za Artystę roku 2004. Natomiast na X Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dance, zdobył Nagrodę Publiczności. Rok 2008 podsumował dziesięcioletnią działalność artystyczna Marcina krążkiem " Moje piosenki - moje życie".


W maju 2009 roku Marcin Postanowił wydać płytę nie posługując się żadnymi pseudonimami, tylko oficjalnie pod imieniem i nazwiskiem. Album MARCIN SIEGIEŃCZUK – " Niczego nie żałuję okazał się najlepiej sprzedająca płyta tego roku w tym gatunku muzycznym. Niemal każda piosenka staje się potencjalnym przebojem. 

Copyright 2012 ® Agencja Artystyczna ADC Artysta dla ciebie